27.09.2010 року на першому етапі XIX Конференції Херсонської міської організації Партії регіонів були затверджені списки кандидатів в депутати міської та районних рад м. Херсона, а також кандидатів на посаду міського голови Херсону, сільських та селищних голів.

На конференції були присутні голова обласного осередку Партії Регіонів Микола Костяк, голова місцевого осередку Володимир Сальдо.

Розпочав конференцію своїм виступом голова міського осередку Володимир Сальдо. Після чого почалось обговорення питань порядку денного.

У своїй доповіді губернатор Херсонщини Микола Костяк повідомив учасників конференції про єдину можливу кандидатуру на посаду міського голови Херсона – Володимира Сальдо та запропонував делегатам затвердити цю кандидатуру. Після одноголосного голосування – затвердження кандидатури, діючий мер подякував однопартійцями за довіру та пообіцяв виграти виборчі перегони.

Микола Костяк у своєму інтерв’ю заявив що на сьогоднішній день Партія Регіонів найсильніша сила в області, яка об’єднує у собі професіоналів і прагматиків, які  можуть та будуть разом працювати на користь та заради успішного майбутнього усіх людей. Також на конференції було прийнято до партії нових членів: начальника головного управління пенсійного фонду  в Херсонській області  Лазареву З. Т.,  директора загальноосвітньої школи № 39 Маренчук О. М., представника Степанівської міської ради – Ткач Т. М. Було оголошено 76 кандидатів, які увійдуть у виборчі списки Партії регіонів. Найвідоміші серед них:
– Сальдо В.В. – діючий голова м.Херсона
– Корнілова С.І. – голова ТОВ «Профі Аудит»
– Бабенко  М.І. – директор ФТЛ при ХНТУ
– Ломако Л.В. – головний лікар Херсонської міської клінічної  лікарні ім. Лучанського
– Тернавський В.В. – голова профспілкового комітету Херсонського морського торгівельного порту
– Федін В.В. – генеральний директор ХСЗ
– Сіганевич  В.Г. – підприємець
– Варущик Т.Л.– директор ТОВ «Юридичне бюро Канон»
– Маршак Р.М.  – директор ТОВ «Максима Оіл»
– Козаков І.В. – директор міського комунального підприємства виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона
– Сафронов  І.М. –  голова правління  ВАТ «ЕК«Херсонобленерго»
– Зангієв А.Г. – голова правління ВАТ «Херсонгаз»
– Шкода С.В. – начальник спец.інспекції по благоустрою міста
– Гречішкін Ю.О. – директор комунального підприємства «Бюро естетики та зовнішньої реклами»
– Больбот Д.О. – президент спорт.клубу «Кіокушинкай карате»
– Лосев А. – директор ХДБТІЛариса Ившина
ljn6317@gmail.com
Украинская журналистка и общественный деятель, главный редактор газеты ПостФактум.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *